У Житомирській області чоловік вбив свого сусіда, після чого скоїв самогубство. Про це повідомили у поліції області.
Трагедія сталася у Райкові Бердичівського району. 54-річний чоловік підрізав 60-річного сусіда, до якого прийшов на подвір’я. Однак вони посварилися.

Потерпілого забрали у медзаклад, він встиг розповісти про те, що сталося, і помер.
Поліція, яка прибула до нападника, знайшла його повішеним. Усі деталі трагедій з’ясовують.

18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55