Одеські медики врятували чоловіка, який намагався покінчити життя самогубством. Його буквально витягли з петлі, повідомляють в обласному Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Фельдшери швидкої разом із водієм дістали пацієнта із зашморгу та доставили до лікарні.
Поки пацієнта везли до лікарні, у нього двічі зупинялося серце. Завдяки успішній серцево-легеневій реанімації в кареті швидкої, його вдавалося знову і знову повертати до життя.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55