У Сихівському районі Львова двоє осіб, серед яких дитина, отруїлися природним газом. Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА.
Вчора, 5 грудня, о 14:20 год. на вулиці Кос-Анатольського в квартирі отруїлися природним газом двоє людей, серед них дитина 2015 року народження).
Після надання необхідної медичної допомоги постраждалих у задовільному стані відпустили додому.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55