Джемілєв заявив, що Росія завезла до Криму шість ядерних боєголовок

 Канал 112

Згідно з інформацією, якою володіє Меджліс, Російська Федерація завезла на територію окупованої Криму шість ядерних боєголовок. Про це повідомив уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв в Європейському парламенті

"За нашими даними, на півострів навіть завезли ядерне озброєння. Інформаційні служби Меджлісу мають дані, що завезено шість ядерних боєголовок", - сказав Джемілєв.

За його словами, окупований Росією Крим зараз перетворений на військову базу, там перебувають близько 70 тисяч військових, включаючи ФСБ і поліцію.

"Ми думаємо, що звільнення Криму можливе тільки дипломатичним шляхом, шляхом тиску на агресора. Один з головних засобів - це жорсткі санкції. Як вам відомо, після окупації Радянським Союзом Афганістану були застосовані жорсткі санкції, що призвело до його розпаду. Ми сподіваємося, що санкції, які застосовані до агресора, також приведуть до звільнення окупованих територій. Але я думаю, що терміни звільнення повинні бути значно звужені, ніж після окупації Афганістану", - зазначив Джемілєв.

За його словами, Росія встановила в Криму режим, подібний до радянського.

"Люди живуть у страху, процвітають доноси. До кримських татар особливе ставлення, тому що вони чітко сказали, що не сприймають окупацію", - сказав Джемілєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Російська Федерація розмістила на території окупованого Криму системи протиповітряної оборони "Іскандер". Цей ракетний комплекс може нести на своїх ракетах ядерні заряди.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення