Екс-бійці "Торнадо" штурмували будівлю суду

 Лівий берег

"Торнадівці" по одному витягають правоохоронців з оточення

Близько 10 колишніх бійців розформованої роти патрульної служби міліції "Торнадо" намагаються прорватися на засідання Оболонського райсуду Києва.

Цей суд у закритому режимі розглядає справувосьми колишніх бійців "Торнадо", звинувачених у тяжких злочинах.

Товариші затриманих зайшли до приміщення суду, проте на вході в зал, де триває засідання, їх зупинили бійці спецпідрозділу "Грифон", повідомивши, що суд триває у закритому режимі. Почалася штовханина, прорватися "торнадівцям" наразі не вдалося, але вони продовжують спроби.

"Торнадівці" по одному витягають правоохоронців з ланцюга.

Засідання суду мало розпочатися об 11:30.Нагадаємо, рота "Торнадо" з грудня 2014-го по червень 2015 року охороняла громадський порядок у Привіллі і Станиці Луганській.

У червні 2015 року військова прокуратура затримала вісьмох членів роти, які перебували поза місцем її дислокації.

Дізнавшись про це, бійці, які перебували на базі "Торнадо" у Привіллі Луганської області, збунтувалися, не дали військових прокурорам провести слідчі дії і зайняли кругову оборону.

Через кілька днів переговорів їх усе-таки вдалося переконати підкорятися наказам. Роту "Торнадо" вивели за межі зони АТО, розформували, а бійців, які побажали залишитися служити, перевели у полк "Миротворець", який зараз дислокується у Боярці Київської області

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення