Екс-голову карного розшуку Києва відправили під цілодобовий домашній арешт

 СЕГОДНЯ

Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту екс-начальнику управління карного розшуку Києва Леоніду Куряті, якому раніше висунули підозру за справою про стрілянину в Княжичах.

Таке рішення в п'ятницю оголосила суддя Наталія Васильєва,

"Суд постановив застосувати до Куряти запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту за місцем проживання в Києві", – сказала Васильєва.

Згідно з постановою суду, Курята зобов'язаний з'являтися за першим викликом до слідчого, прокурора або до суду. Він повинен носити електронний браслет і здати на зберігання свої паспорти та документи для виїзду за кордон. Курята не може відлучатися з Києва без дозволу слідчого, прокурора або суду, а також спілкуватися зі свідками у справі.

Повний текст постанови буде оголошений 4 вересня в 13.00.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення