Експрезидента корпорації Укрбуд підозрюють у замовленні викрадення людини (відео)

Експрезиденту корпорації "Укрбуд" Максиму Микитасю, який фігурує у справі щодо махінацій із житлом для Нацгвардії, повідомили про підозру у викрадення людини. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

“Подія сталася 8 грудня. У Києві четверо осіб викрали юриста компанії, яка надавала юридичні послуги підозрюваному. За кілька годин поліцейські затримали виконавців, а згодом встановили і безпосереднього замовника злочину”, — сказано у повідомленні.

Зазначається, що під час слідства поліцейські з’ясували всі деталі викрадення.

“Замовником виявися власник відомої будівельної компанії, а організатором — лідер злочинного угруповання, який наразі знаходиться під вартою за скоєння вбивства. Викрадення юриста фірми, що надавала юридичні послуги замовникові та його компанії, було ретельно сплановано, а підготовка до злочину проходила у кілька етапів”, — йдеться у повідомленні.

Так, отримавши всі дані про майбутню жертву, за даними правоохоронців, виконавці — члени транснаціонального угруповання, обманом виманили потерпілого на зустріч, де в подальшому силою заволоділи його автомобілем та за вказівкою замовника змусили потерпілого написати боргову розписку на 800 тисяч доларів США.

Повідомляється, що через кілька годин після викрадення поліцейські затримали чотирьох виконавців та звільнили заручника.

Під час викрадення та затримання зловмисники повідомляли про хід подій організаторові, а той своєю чергою — замовнику.

Наступного дня затримали й двох співорганізаторів.

“Наразі на підставі обґрунтованих доказів замовникові — власникові відомої будівельної фірми — повідомили про підозру за ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 146 (викрадення людини) та ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України”, — відзначається у повідомленні.

Тривають слідчі дії.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення