«Енергоатом» за 4 мільйони замовив аудит своїх тендерних закупівель

 Наші гроші

ДП «НАЕК «Енергоатом» 11 грудня за результатами тендеру замовив ПАТ «КПМГ Аудит» проведення аудиту за 3,96 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За 3 місяці проведуть комплексний аналіз системи закупівель «Енергоатому» на предмет ефективності, прозорості та наявності/відсутності дискримінаційних чи корупціогенних факторів.На першому етапі складуть звіт із результатами та рекомендаціями, на другому –перевірять 60 найдорожчих тендерів держпідприємства на дотримання законодавства України та внутрішніх правил.

У роз’ясненні для ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» сказано, що закупівлі обиратимуть самі аудитори «з урахуванням ризиковості процедур».

Конкурентами були «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», ТОВ Аудиторська фірма «Прайсвотерхаус Куперс (Аудит)» і ТОВ «Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані».

За даними сайту фірми, «КПМГ Аудит» є членом мережі незалежних фірм, що входять у асоціацію «KPMG International Cooperative» (Швейцарія).

Акціонерами «КПМГ Аудиту» є керівник Андрiй Цимбал, Ганна Пархоменко і ТОВ «КПМГ-Україна». Останнє записане на британську компанію «KMPG Limited», створену 27 квітня 2015 року.

У 2009-2010 роках «КПМГ Аудит» отримала два підряди «Енергоатому» на аудит фінансової звітності на 4,49 млн грн.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення