Епідемія коронавірусу: скасовано Женевський автосалон

Уряд Швейцарії ввів заборону на проведення масових заходів з числом учасників більше 1 тисячі чоловік. Таке рішення він прийняв в п’ятницю на надзвичайному засіданні в Берні, пише видання Neue Zürcher Zeitung.

“Федеральна рада провела 28 лютого надзвичайне засідання. З огляду на ситуацію з коронавірусом, він охарактеризував стан в Швейцарії як особливий”, — йдеться в повідомленні уряду. Підкреслюється, що “масштабні заходи з числом учасників більше 1 тисячі осіб заборонені”.

Ця заборона вводиться негайно і буде діяти “щонайменше по 15 березня”.

З 5 по 15 березня в Женеві було заплановано проведення заходів щорічного міжнародного автосалону. Рішення уряду фактично робить це неможливим, оскільки в останні роки його відвідували понад 600 тисяч осіб. Раніше в Женеві було оголошено про скасування міжнародної виставки винаходів і салону високої годинникової моди. До теперішнього моменту в Швейцарії виявлено вісім випадків захворювання, викликаного новим коронавірусом.

Як пояснив уряд Швейцарії, прийнявши рішення про скасування масових заходів, він “віддає пріоритет захисту населення”. Введення режиму особливого положення дає Федеральній раді повноваження здійснювати заходи, які зазвичай є прерогативою кантональної влади. Уряд наголошував, що при проведенні заходів з числом учасників менше 1 тисячі осіб “організатори повинні проводити оцінку ризику у взаємодії з компетентною кантональною владою”.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення