Ferrari і Lamborghini йдуть з українського авторинку

 Лівий берег

Вітчизняний ринок сьогодні не готовий до офіційних постачань таких авто2016 року в Україну офіційно не постачатимуть суперкарів Ferrari і Lamborghini. Про це повідомив генеральний директор офіційного постачальника цих марок в Україні - компанії Vipos - Віктор Постєльніков, інформує AUTO-Consulting.

"Через сформовану в країні ситуацію наш ринок не готовий сьогодні до офіційних постачань таких авто. Адже для них потрібні спеціальні умови і високі стандарти продажу та сервісу. Ба більше, щороку вимоги до дилерів підвищують. Компанії Ferrari і Lamborghini не можуть дозволити собі піти на якісь поступки і зробити для когось виняток у дотриманні своїх стандартів. Навіть з урахуванням перспективності українського ринку", - розповів Постєльніков.

Він також наголосив, що виконання таких стандартів вимагає величезних інвестицій, що в умовах низьких продажів і ситуації в країні просто збитково.

"Приміром, покупець офіційної Ferrari протягом 7 років мав можливість безкоштовно проходити техобслуговування на сервісній станції в Києві і ще цілу низку пільг", - зазначив гендиректор Vipos.

Перший і єдиний автосалон Ferrari Kiev відкрили в червні 2011 року. За інформацією видання, найбільш "доступною" там була Ferrari California за 252 370 євро.

У перший рік продажів покупці знайшлися на всі представлені автомобілі. Згодом статистика почала знижуватися - за даними AUTO-Consulting, 2014 року вдалося реалізувати тільки два автомобілі, а за 2015-й - один.

Нагадаємо, у квітні продажі автомобілів в Україні впали до мінімуму за 15 років.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення