Перший заступник голови Державної міграційної служби України Діна Пимахова подала заяву на надання їй відпустки після спроби агентів Національного антикорупційного бюро дати їй хабар.
Про це повідомляє прес-служба ДМС.
"Згідно із заявою, відпустку потрібна у зв'язку з необхідністю поліпшення стану здоров'я, яке погіршилося через ситуацію зі спробою передачі їй хабара агентом НАБУ і подальшими слідчими діями Служби безпеки України та Генеральної прокуратури", - йдеться в повідомленні.
Згодом заява Пимахової було підписано.
Подробиці справи - у сюжеті "Надзвичайних новин" від 02.12.2017
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55