Франція обіграла Ісландію і вийшла в півфінал чемпіонату Європи

Дождь

Збірна Франції обіграла команду Ісландії в 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу і вийшла в півфінал турніру. Зустріч, що проходила на «Стад де Франс», завершилася з рахунком 5:2 на користь французів.

Результат матчу був вирішений ще в першій половині гри, коли підопічні Дідьє Дешама відправили у ворота ісландців чотири м'ячі. Авторами голів стали Олів'є Жиру, Поль Погба, Дімітрі Пайє і Антуан Грізманн.

На 56-й хвилині збірна Ісландії зусиллями Колбейнна Сігторссона один м'яч відіграла. Проте вже через три хвилини Жиру оформив дубль, відновивши колишню різницю в рахунку.

Остаточний рахунок встановив на 84-й хвилині півзахисник ісландців Біркір Бьярнасон.

Таким чином, у півфіналі чемпіонату Європи Франція зіграє з Німеччиною (7 липня), а Португалія зустрінеться з Уельсом (6 липня).