Французів спробують позбавити права бити дітей

 Le Monde

Депутати Національної асамблеї (нижня палата парламенту) Франції прийняли в першому читанні поправки, які забороняють батькам використовувати стосовно дітей фізичні покарання. Про це повідомляє Le Monde.

Мова йде про внесення поправок до проекту закону про «Рівність і громадянських правах», який є частиною Цивільного кодексу країни. Якщо ці зміни будуть прийняті, то у Франції буде заборонено «жорстоке або принижуюче поводження, включаючи будь-який фізичний вплив» по відношенню до дітей. Під це визначення підпадають ляпаси, а також будь-які інші насильницькі дії батьків стосовно своїх нащадків.

Як повідомляє в свою чергу La Parisienne, нові правила не передбачають посилення вже існуючих, в тому числі і в кримінальному кодексі, покарань для батьків, які після набрання чинності закону будуть розпускати руки.

Згідно французькому законодавству, фізичне насильство щодо особи, яка не досягла 15-річного віку, карається тюремним ув'язненням на термін до трьох років і штрафом до 45 тисяч євро. При вчиненні злочину повторно тюремний термін може досягти 20 років, а штраф — 150 тисяч євро.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення