Французькі ЗМІ: Зустріч Путіна та Олланда пройшла невдало

 RFI

Зустріч президента Франції Франсуа Олланда та президента РФ Володимира Путіна в кулуарах саміту G20 у Китаї була невдалою і сторони не досягли прогресу у питаннях України і Сирії. Про це повідомляють джерела у французьких дипломатичних колах.

Першим питанням на зустрічі була Україна, зокрема, йшлося про шляхи досягнення мирного врегулювання конфлікту на Донбасі.

"Ну і звичайно Крим, щодо якого кожен з лідерів підтвердив свою позицію. Єдине, в чому погодилися Олланд і Путін, що ситуація навколо України має відбуватися в рамках "Нормандського формату", тобто за участю Росії, України, Німеччини і Франції", - зазначають джерела.

Другим питанням зустрічі була Сирія. Олланд звернув увагу на гуманітарну ситуацію в Алеппо, а Путін проінформував свого французького колегу про стан поточних переговорів між РФ та США щодо припинення вогню в Сирії.

"За інформацією французьких дипломатичних джерел, переговори не лише не прогресують, а й взагалі, за даними американців, відкотилися назад", - відзначає RFI.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення