У Центрі Києва на вулиці Антоновича поряд зі станцією метро "Либідська" прорвало теплотрасу. Усю вулицю залило окропом, а у повітрі стоїть густа пара.
Через потоп від прориву труби провалилася маршрутка. Всередині автобусу були люди - їх виносили на руках.

Руху транспорту нині ускладнений. Купа тролейбусів стоять.


18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55