Газети "ЛНР/ДНР": чи можливе примирення з Україною

Пропаганда у сепарів працює відмінно. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав користувач мережі Олексій Герман

"Не питайте як, але дістав пресу, яка виходе на окупованих територіях. Спочатку заради «хохми», але коли ознайомився з вмістом прийшов у легкий ступор. Колись Сократ казав; «Слово-це труна для думки».

1.Вони подають існування ДНР, та ЛНР - як автономну територіальну одиницю, навіть не розглядаючи можливості примирення .

2. Вони втілюють ідеологію військового диктату, яка чітко нагадує більшовизм у 20-х роках минулого сторіччя.

3.Вони побудували систему «державного» устрою. Міністерства, відомства, управління, армія, національний банк, міліція,ЗМІ.

4.На цих територіях повністю «рублевая» зона. Поки можливо розрахуватись гривнею, але ціни вказані в двох валютах, причому курс не на користь гривні.

5.Вони ввели власну систему паспортів, та номерних знаків на автомобілі", - розповів користувач

За словами користувача, можна і далі перераховувати пункти, за якими поступово ФСБ вибудовує проект остаточного відокремлення цих територій, поки нам тут бл@дь розказують про Мінські угоди.

"Ви лише уявіть скільки місцевого населення задіяне у проекті побудови формату «Придністров'я» в Україні. І ви вважаєте що вони тихо та мирно будуть чекати повернення під контроль Києва? Якщо ми і далі будемо як лопухи сидіти склавши руки, та чекаючи поки запрацює Будапештська угода, ми точно втратимо ці території. Треба наступати, треба воювати за свою землю!",- резюмував Герман

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення