Про це заявила народний депутат Надія Савченко.
"Я хочу попросити вибачення у матерів, діти, яких не повернулися із АТО, а я ще досі жива.
Я хочу попросити вибачення у тих матерів, чиї діти сидять у неволі.
Я не поверну мертвих, але я завжди готова покласти своє життя на полі бою за Україну.
Я зроблю все можливе, щоб кожна дитина, яка сидить зараз в неволі була на волі.
Всі герої України не повинні помирати. Дуже вигідно, коли герої мертві.
Але ми будемо жити. Герої будуть у Верховній Раді Україні на заздрість російській Думі", - сказала вона.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55