Гиркин спрогнозував Путіну неприємне майбутнє

 FaceNEWS

Один з колишніх ватажків російських терористів Ігор Гіркін (більш відомий як Стрєлков) порівняв Володимира Путіна зі збіглим із України Віктором Януковичем.

Про це він заявив російським ЗМІ, коментуючи тезу журналіста про те, що ряд дій російської влади і опозиції свідчать про «майже повноме повторення в РФ українського сценарію» і про те, що Янукович припустився помилки, відмовившись від євроінтеграції.

«Нагадаю, що Янукович, йдучи довгий час по шляху так званої євроінтеграції, в останній момент розгорнув курс на 180 градусів. При цьому він не тільки втратив підтримку тих, хто підтримував курс на інтеграцію з Європою (в значній мірі його ж власного оточення), але і не придбав жодної підтримки серед прихильників самої Росії. Фактично він провалився між двох стільців », – сказав Гіркін.

При цьому він зазначив, що в Росії «зворотна, але дуже схожа картина».

Пішовши на рішучий зовнішньополітичне протистояння із Заходом, після подій в Криму та Донбасі, Російська Федерація теж розгорнулася на 180 градусів і намагається зараз знайти компроміс із лібералами – зокрема, і з внутрішніми », – заявив Стрєлков.

Від також підкреслив, що, якщо Путін «виявиться взагалі без підтримки будь-яких суспільних груп, то на одному чиновництві та силових структурах він не всидить».

«Як не всидів той же Янукович», – додав Гіркін.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення