Голосіївський парк знищують заради АЗС

Уночі 22 серпня невідомі знищили частину заповідного урочища "Бичок", що входить до складу Національного природного парку "Голосіївський".

Про це у facebook повідомив Михайло Погребиський.

"Місцевих мешканців, які вночі встали на звук бензопил, бандити прямо пообіцяли "пригостити свинцем"! Місцевий люд вкрай заляканий! Ситуація надзвичайно складна! На місці зараз знаходиться чоловік 150 підготовлених бандитів – спортсменів-тітушок", - написав він.

Погребиський наголосив, що мова про унікальне заплавне урочища Бичок – частина якого була віддана в оренду ТОВ "Авеста-буд" в обхід закону про природно-заповідний фонд.

Справа про розірвання договору із забудовником зараз розглядається в суді

За словами Погребиського, 19 серпня на перемовинах в Голосієвській РДА за участю голови РДА Наталії Бондар, представники ТОВ "Авеста-буд" пообіцяли мешканцям та активістам до 26 серпня не проводити ніяких робіт.

"Очевидно, це була типова бандитська "розводка", аби приспати пильність захисників урочища та зрізати дерева! Слід зазначити, що сама Голова Голосієвської РДА Наталя Бондар зайняла не державницьку позицію, аби захистити державну власність, а по суті стала на сторону забудовника і лобіювала інтереси бандитів", - підсумував активіст.

За словами депутата Київради Руслана Андрійка, дерева знищили під заправку ОККО.

"Заповідне урочище Бичок знищене, вирубане сьогодні вночі під заправку "ОККО". Це кінець. Цей факт дуже небезпечний прецедент. Адже тепер бариги знають, що можуть рубати дерева навіть на території об’єктів природно-заповідного фонду загальнонаціонального значення зокрема національного природного парку Голосіївський", - написав він.

Він закликав усіх людей, особливо киян, які мають автівки і яким небайдужа унікальна українська природа, бойкотувати заправки "ОККО".

За даними "Наших грошей", 28 жовтня 2010 року Київрада і ТОВ "Авеста-Буд" уклали договір оренди земельної ділянки розміром 2,6495 га, грошова оцінка якої становила 8,44 мільйона гривень. Договір уклали на 10 років.

Ділянка була виділена фірмі для будівництва офісних комплексів з готелями, закладами громадського харчування, приміщеннями торгівельно-розважального призначення і паркінгами, салонів з продажу автомобілів і їх технічного обслуговування зі створенням та благоустроєм парків відпочинку, скверів, дитячих майданчиків.

Відповідно до карти, яка розміщена на сайті Національного природного парку "Голосіївський", виділена ТОВ "Авеста-Буд" ділянка знаходиться в межах парку.

Власниками ТОВ "Авеста-Буд" був екс-депутат Закарпатської облради від Партії регіонів Василь Ігнатко та ТОВ "Актив-Транс Схід", власником якого є "Кіралена Холдінгс Лімітед" (Кіпр).

Наразі, згідно з Єдиним держреєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у переліку засновників ТОВ "Авеста-Буд" є Юрій Васильович Ігнатко. Це ПІБ повністю співпадає з ПІБ сина екс-депутата.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення