У столиці дівчата-підлітки влаштували застілля біля могили. Відео публікує в Facebook ГО Автопатруль Майдан.
Судячи з відео, дівчата випивали не лише газовану воду. Тренд "за будь-яку ціну привернути увагу" до себе набуває обертів. Діти готові зробити все, що завгодно, заради "лайків" у соцмережах. Можливо, у школі потрібно частіше розповідати про етику у соцмережах. В останньому випадку батьків, ймовірно, чекає штраф за дрібне хуліганство підлітків.
Під відео користувачі залишають розлючені відгуки та закликають батьків виховувати дітей.

06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00
01.06.26 | 14:54