Голова Київської облдержадміністрації Василь Володін заразився коронавірусом.
Про це він повідомив у Facebook.
"На вихідних отримав позитивний результат ПЛР-тестування. Хвороба протікає в легкій формі. Поки ускладнень немає, тож буду на самоізоляції та працюватиму з дому в онлайн-режимі", - написав Володін.
Він висловив переконання, що його хвороба не вплине на розпочаті раніше ініціативи.
"Ми з командою облдержадміністрації продовжуємо роботу в штатному режимі. Єдина відмінність у тому, що я долучатимусь до всіх процесів дистанційно", - додав голова ОДА.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55