"Головна його проблема": в Росії заявили про алкоголізм у Медведєва

 Обозреватель

Російський політтехнолог Станіслав Бєлковський заявив, що прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв має проблеми з алкоголем.

Відповідне твердження було зроблено в інтерв'ю ТСН .

"Медведєв - політичний син Путіна. У цьому сенсі певна довіра між ними зберігається. Адже важко було знайти людину, яка відмовилася б від президентської посади на користь свого політичного батька. А Медведєв такою людиною виявився, тому головною його проблемою залишається тільки алкоголь" , - сказав він.

"Я висловився досить недвозначно. Я думаю, що якщо кращі наркологи світу приведуть Дмитра Анатолійовича до тями, то до кінця року він буде цілком придатний до виборів президента", - додав Бєлковський, допустивши, що Путін може вибрати Медведєва своїм наступником на майбутніх президентських виборах

Експерт також спрогнозував політичне майбутнє Медведєва.

"Є кілька теорій, що буде з Медведєвим, якщо він не стане ні президентом, ні прем'єром. Одна з них, яка здається мені максимально цікавою, говорить: Дмитро Анатолійович може стати губернатором свого рідного міста Санкт-Петербурга. Це для кожного петербуржця почесно, навіть якщо формально це пониження в федеральної табелі рангів", - вважає політтехнолог.

"При цьому повернуть існуючий раніше порядок формування верхньої палати російського парламенту Ради Федерації. Тобто новими членами Ради Федерації стануть не сенатори, висунуті регіонами, а губернатори і спікери законодавчих зборів регіонів. Тоді Медведєв може виявитися в Раді Федерації і стати його спікером, поєднуючи це з позицією губернатора Санкт-Петербурга, що в принципі досить гідна компенсація за втрату його нинішніх і колишніх позицій", - резюмував він.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення