Прем'єр-міністр Олексій Гончарук прийшов на пленарне засідання Верховної Ради із запізненням та невдовзі покинув його під крики "Ганьба!".
Парламентарі були обурені тим, що після короткого виступу з трибуни парламенту щодо свого рішення піти у відставку Гончарук не відповів на їхні запитання.
Вони зажадали від спікера негайно повернути прем'єра до зали, однак той сказав, що час для Години запитань до уряду вичерпався, і не став цього робити.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55