Про це на засіданні міжвідомчого штабу в Державній службі з надзвичайних в п'ятницю повідомив голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Кулич, передають "Українські новини".
"Буквально сьогодні почалася пожежа на полігоні "Гончарівське" на площі близько 10 гектарів. Вогонь рухається в бік Славутича", – повідомив він.
Губернатор зазначив, що гасіння пожежі ускладнене постійним розривом боєприпасів на полігоні.
Як повідомлялося, 13 липня пожежа виникла на полігоні твердих побутових відходів у Київській області.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55