Гройсману організували "випадкову" зустріч з пенсіонерами (фото)

 Еxpres.ua

У четвер, 16 лютого, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з людьми похилого віку на вулиці Інститутській у Києві. Однак активісти заявляють, що зустріч була показовою із заздалегідь підготовленими людьми. Новину повідомляє Преса України.

«По дорозі на нараду зупинився поспілкуватись з людьми біля станції метро на Інститутській. Щиро вдячний за теплий діалог, розуміння та підтримку», - похвалився після зустрічі прем’єр на власній сторінці в соцмережі. А от активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко відзначив, що зустріч Гройсмана з пенсіонерами була невипадковою. Розповів, що вулиця Інститутська була перекрита правоохоронцями, пропускали лише по пропусках.

«Це просто ганьба.. Перекрито доступ до Інститутської і тільки по списках пропускали.. А виявляється прем'єр вирішив поспілкуватися з «випадковими» людьми», - відмітив Гриценко. Обурені такими витівками керівництва держави й інші українці. Пишуть у соціальних мережах гнівні відгуки.

«А бабусь заздалегідь підвезли на автобусі», «феєричний совок. Феєричний», «випадкові такі невипадкові. Наступний крок листи підтримки діяльності Гройсмана. Сценарій один на усі часи», - обурюються в Інтернеті люди.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення