Громадяни Дагестану виготовляли фальшиві українські паспорти за $25 тисяч

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками ГУ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ та Національної поліції в Київській області, знешкоджено злочинне угруповання, яке за гроші займалось незаконним переправленням нелегальних мігрантів через державний кордон України.

До угруповання входили організатор - нині громадянин України та двоє громадян Дагестану та України. Останні підшукували потенційних незаконних мігрантів, яких за грошову винагороду незаконно переправляли через державний кордон України до країн Європейського Союзу. Свої «послуги» оцінювали від 8 до 16 тис доларів США.

Зокрема, за 25 тис доларів США запропонували виготовити паспорти громадянина України для виїзду за кордон двом особам з Мальдівської Республіки та Республіки Камерун.

Під час отримання частини коштів у сумі 8 тис доларів США учасників угруповання затримано.

У ході проведення санкціонованих обшуків за адресами проживання фігурантів та офісного приміщення, яке належить організатору групи, правоохоронцями виявлено та вилучено безліч паспортів громадянина України та громадянина України для виїзду за кордон, оформлених на різних людей, бланки довідок про реєстрацію особи громадянина України, фотокартки різних осіб, грошові кошти, телефони фігурантів, за допомогою яких останні підтримували зв'язок між собою, тощо.

Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 332, ч. 2 ст. 15 ч. 3 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України).

На даний час вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 9 років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення