Губернатор Рівненщини просить ввести в область Нацгвардію

 Zik.ua

Голова Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Чугунніков звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням ввести в північні райони області Нацгвардію і зупинити незаконний видобуток бурштину.

Про це повідомляє прес-служба партії «Блок Петра Порошенка».

«Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков офіційно звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з проханням «прийняти рішення про введення додаткових підрозділів Національної поліції і частин Національної гвардії в північні райони Рівненщини з метою припинення нелегального видобутку бурштину та зменшення криміногенної напруги в регіоні «, – йдеться в повідомленні.

БПП підкреслює, що практично на кожній нараді з керівниками силових відомств області Чугунніков говорить про необхідність більш активної боротьби правоохоронців з нелегальними копачами.

З цією метою в північних районах області з ініціативи голови ОДА та за рішенням обласної ради оборони здійснюються мобільні рейди.

«І хоча ці рейди демонструють певні результати, однак оприлюднені нещодавно відеокадри і факти свідчать про недостатню їх ефективність», – наголошується в повідомленні.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення