Дівчатка боялися говорити: в Одесі зек багато років ґвалтував двох доньок та дружину (фото, відео)

В Одесі затримали чоловіка, якого підозрюють у нарузі над двома дітьми та дружиною. Про це повідомляє місцева поліція.

Про знущання чоловіком над своєю сім’єю до правоохоронних органів повідомили сторонні люди. Самі жертви насилля настільки були залякані неодноразово судимим за тяжкі злочини правопорушником, що тримали все в таємниці не один рік.

Доньок, одна з яких і досі неповнолітня, чоловік почав розбещувати, коли їм було по 13 та 16 років. Доки було можливим, він переконував дівчаток у тому, що все, що з ними відбувається, є нормою, а коли ті стали чинити опір, почав застосовувати до них фізичну силу та залякування. Зі слів дівчат, вони не наважувалися розповісти про злочинні дії батька матері, бо дуже його боялися (одна з них перебувала у такому страху, що навіть замислювалася про самогубство). Крім того, жінка і сама була жертвою домашнього тирана та насильника.

Зараз у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом зґвалтування, триває досудове розслідування. В його рамках призначено низку експертиз. Фігурант затриманий в процесуальному порядку. Йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Крім того, в ході слідства буде дана оцінка діям правопорушника, що спонукали одну з його доньок покінчити з життям. Зараз ця інформація перевіряється.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення