Ґвалтував та розбещував дітей: на Донеччині чоловіка засудили до 14 років

У Донецькій області до 14 років ув'язнення засуджено чоловіка, який розбещував та ґвалтував неповнолітніх дівчат. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

"Донецьким апеляційним судом залишено без змін вирок Орджонікідзевського районного суду Маріуполя, яким місцевого жителя визнано винним у скоєнні низки злочинів, передбачених ч. 4 ст. 152, ч. 1, 2 ст. 156 (зґвалтування та розбещення неповнолітніх) КК України", - йдеться в повідомленні.

За даними слідства, у березні та квітні 2017 року 46-річний зловмисник, неодноразово судимий за тяжкі злочини проти статевої свободи осіб, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, підстерігав у під’їздах багатоповерхівок дівчат шкільного віку та, погрожуючи ножем, вчиняв з ними розпусні дії. Молодшій з п’яти жертв насильника було 10 років.

У пресслужбі зазначили, що згідно з висновками судово-психіатричної експертизи, обвинувачений, який 18 років провів за гратами за аналогічні злочини, страждає на психічний розлад - педофілію. Отже, незважаючи на заперечення насильником своєї провини, суд визнав докази прокуратури Донецької області щодо його винуватості належними та допустимими.

"За результатом закритого судового розгляду, педофіла засуджено до 14 років позбавлення волі. Стороною захисту на вказаний вирок подано апеляційну скаргу, у задоволенні якої наразі відмовлено", - підсумували в прокуратурі.

загрузка...

Більше новин