Хакери РФ заразили мільйони роутерів по всьому світу

 Fakty.ua

Національний центр по кібербезопаності Великої Британії разом з ФБР і Міністерством внутрішньої безпеки США зробили заяву про масштабну кібератаку хакерами, яких підтримує російський уряд.

Так, за даними британської та американської розвідок, хакери намагалися заразити вірусами мільйони роутерів по всьому світу.

Атака була спрямована на те, щоб перехоплювати інформацію, що проходить через заражені пристрої. Також хакери намагалися зламати фаєрволи.

– Тільки-но ви оволодієте маршрутизатором, ви оволодієте трафіком, що проходить через маршрутизатор, – сказала помічник секретаря Департаменту національної безпеки з кібербезпеки і комунікацій Жанетт Манфрія.

Метою атаки міг стати кібершпіонаж або крадіжка інтелектуальної власності. Її об’єктами виявилися інтернет-провайдери, державні організації і великі компанії. Коли сталася атака і якої шкоди було їм завдано, США і Велика Британія не повідомили.

Координатор Білого дому з питань кібербезпеки Роб Джойс заявив, що американський уряд знає про атаку.

В якості заходів у він допустив введення нових санкцій і відповідні хакерські атаки.

До слова, це вже не перші масштабні кібератаки від російських хакерів. У березні США оприлюднили докази про російських кібернападів на їх уряд.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення