Жителю Харківщини призначили п'ять років ув'язнення за особливо жорстоке поводження з твариною, яке призвело до її смерті, але звільнили від покарання з іспитовим терміном два роки. Вирок виніс Жовтневий районний суд Харкова.
9 червня 2020 року близько 05:00 чоловік "з агресією" ударив ножем у шию собаку, яка "заважала йому своїм скигленням і хрипом, відмовляючись їсти", йдеться у вироку.
"Після чого загорнув труп собаки до покривала, зав`язав його мотузкою та помістив його до полімерного мішка білого кольору та залишив на території чужого домоволодіння", — сказано у тексті вироку.
За даними експертизи, тварина померла від втрати крові, поранення завдали собаці "значні страждання перед смертю".
Засуджений визнав провину.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55