Харківські вболівальники під час поєдинку 1/16 фіналу Шахтар – Сельта розгорнули банер, на якому красувався напис “Харків без Ахметова” і кинули на бігові доріжки кілька петард
А напередодні зустрічі в місті можна було зустріти банер і куди з більш жорстким посилом

Зазначимо, сьогодні о 14.00 пройде онлайн жеребкування 1/8 Ліги Європи
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55