Харківським канібалам, які відтяли голову правоохоронцю, винесли дивний вирок (відео)

У Харкові засудили батька та сина, які вбили екс-працівника правоохоронних органів та відтяли йому голову.

Про це йдеться у вироку Орджонікідзевського районного суду.

За даними суду, один з обвинувачених – уродженець Німеччини, громадянин України, другий – уродженець Харкова. Вони доводяться один одному батьком та сином.

Встановлено, що ввечері 3 жовтня 2018 року обвинувачені перебували у себе вдома разом із потерпілим, з яким познайомилися в цей же день та запросили в гості для сумісного вживання спиртних напоїв. Під час застілля між власниками та гостем виник конфлікт на ґрунті "розбіжностей щодо участі в антитерористичній операції".

Після цього один зі зловмисників вбив опонента та відрізав йому голову, розрізав живіт, вийняв внутрішні органи та зрізав шкіру з м’язами в кількох місцях.

Старший чоловік на суді заявив, що сам скоїв вбивство.

Однак під час слідчого експерименту син чоловіка зізнався, що також брав участь у вбивстві. Він зазначив, що голову відрізали, щоб загиблого ніхто не впізнав. Інші відрізані частини тіла він поклав у каструлю, а його батько начебто сказав, що їх готуватиме. Також чоловік заявив, що сам вказані частини не варив, але їв, розуміючи, що це могло бути людське м'ясо. За три дні труп викинули.

Суд визнав чоловіків винним у скоєнні злочину за п. п. 4, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України і призначив кожному покарання у виді позбавлення волі на 15 років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення