Херсон закрили на карантин блокпостами (відео)

З 2 квітня Херсон закрили на суворий карантин, оточивши місто блокпостами через перший виявлений випадку коронавірусу. В області також зареєстрували трьох нових хворих. Один із випадків став летальним. Про це повідомив заступник міського голови Херсона Ігор Козаков у Facebook.

"42-річний житель Херсона потрапив до лікарні з пневмонією. На жаль, сьогодні факт зараження підтвердив другий тест на коронавірус. Всі лікарі, які контактували з хворим, вже відправлені на обсервацію. Члени сім'ї хворого: батько, мати, дружина і дитина також на спостереженні", – розповів Казаков про хворого в Херсоні.

За словами чиновника, сім'я проживає в під'їзді багатоквартирного будинку в мікрорайоні Шумеський. Найближчим часом у приміщенні проведуть дезінфекцію.

"Рівно опівночі Херсон буде закритий на карантин. На в'їзді і виїзді стоятимуть п'ять блокпостів. Прошу громадян зберігати спокій, залишатися вдома і за наявності перших симптомів звертатися до свого сімейного лікаря", – додав Козаков.

Відзвітував про ситуацію і глава Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

"Протягом доби ми отримали три нових лабораторно підтверджених випадки коронавірусу в нашій області. На жаль, один із цих випадків виявився смертельним", – розповів він.

Разом із тим, Гусєв не повідомив, хто саме став жертвою захворювання. За його словами, стан дівчини, яка захворіла кілька тижнів тому і перебуває я в лікарні, має позитивну динаміку.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення