Військові лікарі провели унікальну операцію. У присутності двох саперів вони видалили з тіла українського військового гранату, що не розірвалася в області серця. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.
"Це шок. Приємний. Не кожне поранення в області серця є смертельним! Військові лікарі провели операцію з видалення гранати ВОГ, яка не розірвалася, з тіла військовослужбовця. Її було видалено у присутності двох саперів, які страхували безпеку медичного персоналу. Операція проводилася одним з найдосвідченіших хірургів ЗСУ Андрієм Вербою без електрокоагуляції, оскільки граната могла детонувати у будь-який момент", - розповіла подробиці Маляр.
Оперативне втручання пройшло успішно, а пораненого військовослужбовця було відправлено на подальшу реабілітацію та відновлення.
12.06.26 | 20:55
09.06.26 | 19:00
09.06.26 | 11:52
08.06.26 | 21:47
08.06.26 | 21:34
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22