Хлопець на Чернігівщині катував 80-річну бабусю

 СЕГОДНЯ

У Чернігівській області хлопець катував 80-річну бабусю – вимагав гроші і коштовності. Врятували бабусю односельці.

Молодик прийшов до Ніни Лутаєнко і назвався другом її онука. Коли жінка запросила його до будинку – раптово напав.

"Рушник на обличчя і почав бити. Бив в голову. Ну, я відчуваю, що я втратила свідомість. І як упала на ліву сторону, мені здалося, що він мене почав душити цим рушником – я, відчуваю, непритомнію", – розповідає Ніна Лутаєнко, постраждала.

Коли старенька отямилась – зловмисник нишпорив в будинку. Побачивши, що жінка прийшла до тями – погрожував ножем і почав катувати – де вона ховає заощадження.

"У мене в цьому гаманці було 450 гривень. Я йому віддаю цей гаманець. Він гроші витягнув", – продовжила жінка.

Зловмисник забрав гроші і мобільний телефон. Саме цієї миті у двір під'їхали сусіди жінки. Зловмисник почав тікати. Односельці викликали поліцію.

"Я подзвонив черговому, попросив, щоб вони оперативно виїхали, щоб його затримати по гарячих слідах, поки він не втік. Міліція через 15 хвилин була вже на місці", – сказав Микола Тарасенко, сільський голова.

"Він не сідав на громадський транспорт, а пішов полями, приховуючи свої сліди. Погодні умови не дали можливість його переслідувати і сліди не вказували, куди він пішов", – зазначив Руслан Крахмілець, начальник Прилуцького відділу поліції.

Розбійника поліція затримала протягом доби. До його пошуків залучили лісників, які добре орієнтуються на місцевості. Зловмисник зізнався у скоєному.

- Скажіть, чому ви вчинили цей злочин?

- Грошей хотів, їсти хотів. Довелося зайти до бабки. Знав, що бабка самотня. Каюсь в скоєнні злочину.

У поліції почали кримінальне провадження за статтею "Розбій з проникненням до житла". Зловмисника можуть позбавити волі на 12 років.

загрузка...

Більше новин

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення