У селищі Солоне Дніпропетровської області близько 2:00 ночі невідомий чоловік спробував спалити автомобіль правоохоронців, припаркований біля адміністративної будівлі відділення поліції. Під покровом ночі зловмисник за допомогою носка, вкладеного в бензобак, скоїв підпал.
Кілька годин знадобилося працівникам групи реагування патрульної поліції, щоб встановити причетного до підпалу автомобіля чоловіка і затримати його. Виявилося, що 26-річний чоловік вдень приходив до Солонянського відділення поліції, щоб написати заяву про крадіжку мобільного телефону. А вночі, проходячи повз будівлю поліції, побачив поліцейський автомобіль, заткнув в бензобак носок і підпалив його. Дії хлопця зафіксувала камера відеоспостереження.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55