Хотіла зняти "порчу" в монастирі: хмельничанка позбулася всіх своїх дорогих прикрас

У Хмельницькому поліцейські розслідують шахрайство з чималими збитками. Потерпіла відправила поштою в інше місто всі свої золоті прикраси, аби там зняли з них "порчу". Та зрозуміло, що назад коштовності вона не отримала. Про випадок розповіли у Секторі комунікації поліції Хмельницької області.

"Хмельничанка натрапила на інформацію про зняття "порчі" в інтернеті. Потім в месенджер отримала пропозицію надання таких послуг. Але для цього усі прикраси, які нібито акумулюють негатив, потрібно було відправити поштою в інше місто. Там, за легендою, вони мали пройти обряд очищення в одному із монастирів", - розповіли у поліції.

Потерпіла виконала всі інструкції шахраїв, але назад золото їй так і не прислали. І зв’язок з псевдоблагодійниками обірвався. Тоді жінка звернулась із заявою до поліції.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Принагідно поліцейські закликають громадян до пильності і радять не довіряти різним "спеціалістам", які пропонують послуги ворожіння, зняття "порчі" тощо.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення