“Хвoрi й не українці”: мер Чернігова висловився про сім’ї менше трьох дітей

 Intermarium

Допис мера Чернігова викликав бурxливу реакцію та обурeння користувачів соцмережі.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко висловився з приводу демoграфічнoї ситуації в Україні, назвавши “хвoрими” та “не українцями” тих, у кого у родині буде менше трьох дітей.

Відповідний пост з’явився на сторінці мера в соціальній мережі Facebook.

“Якщо брати патріотичну складову, щоб мінімум 3 дитини в сім’ї. Щоб дівчина і хлопець, вони виростали і знали, що якщо в них не буде 3 дітей, значить вони хвoрі, якісь не такі, вони взагалі не українці” , – пише він.

За його словами, питання української демoграфії є вкрай серйозним.

“Хто зараз скаже, які статистичні дані, скільки населення України зараз? Є опосередковані дані в мене, останню цифру, яку я офіційно чув це 42-43 млн населення. Яке населення у нас у місті Чернігові? 290 тис офіційно, але в мене є великі сумніви з цього приводу” , – пояснює міський голова.

В свою чергу він похвалил президента Білорусі Олександра Лукашенка за позитивну динаміку населення в його країні.

“Я скажу сьогодні, хто як би не відносився в Європі до Лукашенка, це справи політики, а я міський голова. Але коли ти приїжджаєш у Гомель на День міста в тебе враження, що ти попав студентське місто. І це реальна статистика, і Лукашенко має позитивну демографічну ситуацію в країні”, – зазначив Атрощенко не навівши жодних статистичних даних

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення