Хворий на коронавірус митрополит Онуфрій буде проводити богослужіння

Великдень в Україні у 2020 році в період карантину пов'язаний з рядом обмежень на відвідування масових заходів та громадських місць. При цьому глави церков самі вирішують чи відбудеться богослужіння. Так, митрополит УПЦ МП Онуфрій, у якого підтвердився коронавірус, буде проводити літургію в ніч на Великдень.

"Перебуваючи в доброму здоров'ї та гарному самопочутті, Архіпастир готується до вчинення Великодньої служби та зустрічі Світлого Христового Воскресіння", - йдеться в заяві прес-служби.

Митрополит Онуфрій здійснить Пасхальну літургію в ніч на 19 квітня у своїй резиденції у Свято-Пантелеімонівському монастирі в Феофанії, де проводить богослужіння протягом усього Великого Посту. Раніше у своєму відеозверненні він закликав віруючих ретельно дотримуватися умов карантину.

Варто відзначити, що митрополит Онуфрій міг підхопити коронавірус від народного депутата Вадима Новинського під час зустрічі. Зустріч відбулася за день до того, як у Новинського тест на коронавірус показав позитивний результат.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення