У Луцьку вранці в п'ятницю, 25 березня, з вікна лікарні для пацієнтів з коронавірусом випала пенсіонерка. Від отриманих травм жінка померла.
Про це повідомляють "Волинські Новини".
81-річна жінка випала з вікна четвертого поверху коронавірусного госпіталю, який обладнаний в міському пологовому будинку.
У поліції Волинської області заявили, що тіло жінки направили на судово-медичну експертизу.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55