Хворого на коронавірус Петра Порошенка госпіталізували (відео)

3 жовтня, колишнього президента України, лідера партії "Європейська солідарність" Петра Порошенка, у якого раніше було виявлено коронавірусну інфекцію, госпіталізували з двостороннім запаленням легенів. Разом з ним лікується і його дочка. Про це повідомляють "Надзвичайні новини" з посиланням на пресслужбу партії "Європейська солідарність" у Facebook.

"Сьогодні з COVID-19 борються мій чоловік і наша дочка. Петро Олексійович госпіталізований в одну з київських лікарень, яка лікує хворих на коронавірус. Незважаючи на те, що мій чоловік має двостороннє запалення легенів, він має сильну волю і демонструє її в боротьбі з хворобою", - заявила Марина Порошенко.

Дружина колишнього президента також повідомила, що Петро Порошенко чітко дотримується прописаного йому протоколу лікування, але не уточнила, якими саме препаратами лікують її чоловіка.

При цьому Марина Порошенко критично оцінила загальну ситуацію боротьби з пандемією, зауваживши, що лікарі в лікарнях "на межі виснаження", не вистачає ліжок для хворих, кисневих концентраторів, реанімаційного обладнання.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення