Жінка, у якої вперше в Сумах підтвердили зараження коронавірусом, працює в податковій інспекції. Після повернення з Чехії вона ще два тижні видавала довідки клієнтам. Про це, з посиланням на власні джерела, повідомив місцевий журналіст Максим Едель.
"З власних джерел мені відомо, що хвора коронавірусом 49-річна сумчанка, яка 10 березня повернулася з Праги, працює в податковій інспекції міста на видачі довідок. Після повернення з Чехії вона не пішла на самоізоляцію, а продовжила ходити на роботу і видавати довідки громадянам. Так, раджу всім, хто в цей період відвідував міську податкову, звернутися до лікаря", – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що в Україні лабораторно підтвердили 156 випадків COVID-19.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55