Іран розкрив дані "чорних ящиків" зі збитого літака МАУ

Організація цивільної авіації Ірану розкрила дані чорних ящиків українського пасажирського літака МАУ, збитого під Тегераном у січні. Влада Ірану заявляє, що пілоти до останнього контролювали літак. Про це повідомляє агентство Tasnim.

За словами голови організації Тораджа Дехкані, самописець перестав записувати польотні дані о 06:14 ранку, через потрапляння уламків першої ракети в літак. Після потраплянна ракети запис тривав ще 19 секунд.

"Чорний ящик записав всі звуки в кабіні пілотів протягом 19 секунд після вибуху першої ракети. Екіпаж з трьох осіб, включаючи льотного інструктора, був обізнаний про нештатну ситуацію і до останнього моменту намагався контролювати та керувати літаком", – повідомив Дехкані.

Він також зазначив, що удар першої ракети завдав сильні ушкодження літаку, але двигуни продовжували працювати і пілоти ще намагалися контролювати політ.

Нагадаємо, 8 січня в Ірані розбився літак рейсу PS 752 "Тегеран - Київ" авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), в результаті катастрофи загинули 176 осіб. На борту були громадяни 7 країн: Ірану; Канади; Швеції; Афганістану; Німеччині, Великобританії та України (2 пасажири і 9 членів екіпажу).

11 січня Іран офіційно визнав, що помилково збив літак МАУ, відповідальність за це взяв на себе Корпус вартових ісламської революції - військова гілка виконавчої влади Ірану.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення