Існування кримських татар під загрозою - ПАРЄ

 УНН

У доповіді ПАРЄ про порушення прав людини в анексованому Криму і непідконтрольних Україні районах Донбасу ситуацію в окупованому Криму назвали "атмосферою залякування", а також звернули увагу, що існування кримських татар як етнічної спільноти під загрозою

"Ситуація в Криму оцінюється як атмосферу залякування, чому сприяють багато випадків гучних вбивств, викрадень та побиття, які залишаються непокараними". Симпатики або підозрювані у симпатії до України є об’єктами різних форм залякування та переслідування При цьому бажання правоохоронців розслідувати такі випадки ставиться під питання", - зауважила в звіті доповідач Марілуіза Бек.

Особливу увагу вона звернула на кримських татар, які стали жертвами великої кількості репресивних заходів, зокрема, це російська заборона меджлісу, закриття кримськотатарського телеканалу та переслідування культурних та політичних лідерів народу.

"Саме існування кримських татар як окремої етнічної та культурної спільноти під загрозою", - зазначила доповідач.

Як повідомлялося, у доповіді ПАРЄ про порушення прав людини в анексованому Криму і непідконтрольних Україні районах Донбасу йдеться про те, що наразі умов для проведення виборів на Донбасі немає.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення