Ізраїльтянин намагався продати дочку для оплати ігрового боргу

 The Times

Сімейна пара з Єрусалиму заарештована за спробу продати тримісячну доньку, щоб розплатитися за гральні борги. Як повідомляє газета The Times of Israel, батько сімейства оцінив дитину в 100 тис. шекелів (близько $26 тис.).

За словами представника ізраїльської поліції, після того, як правоохоронці дізналися про плани чоловіка продати дитину, до нього підіслали співробітника правоохоронних органів. Він представився потенційним покупцем і кілька разів зустрічався з ним.

На останню зустріч зловмисник приніс дочку. Таким чином, за словами поліцейських, він намагався прискорити здійснення угоди. Чоловік також стверджував, що в придбанні дитини зацікавлена інша сім'я (правоохоронці відзначають, що ці заяви не відповідали дійсності)

Продавця затримали в той момент, коли він передав дівчинку поліцейському, який працював під прикриттям. Пізніше під варту була взята і його дружина, однак ступінь її залучення в злочинну схему невідома. Дівчинка в цей час перебуває у співробітників муніципальної соцслужби.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Болівії жінка продала свою новонароджену дочку через Facebook за $250

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення