"Я повернувся з АТО": як в Києві тероризують автовласників

 Обозреватель

У Києві в Солом'янському районі невідомі пробивають колеса автомобілів і вимагають гроші від господарів.

Власник авто Артем Бардадін опублікував записку з погрозами на сторінці в Facebook.

"Пробите колесо - це перше попередження. Мені 29 років, півроку тому я повернувся з АТО з пораненням руки, тому на нормальній роботі працювати не можу. Дружина пішла, грошей немає. Умовно судимий за крадіжку. У мене записана вся інформація по твоїй машині, і де ти живеш, я знаю. Я можу повністю подряпати твою машину, порозбивати всі вікна можу взагалі спалити, мені втрачати нічого. Ховай її, не ховай, все одно знайду, рано чи пізно ", - йдеться в повідомленні злочинця.

Також він зазначив, що у власника авто є два дні, щоб через Приват 24 оплатити 500 грн на карту 4890494470724220.

"У призначенні платежу вказуєш номера своєї машини, і після цього будь спокійний я з машиною нічого не зроблю. Ви самі мене до цього довели, я теж хочу жити. У поліцію звертатися безглуздо, тобі ніхто не допоможе. Ремонт машини потім буде коштувати дуже недешево . Якщо ще відремонтувати можна буде. Завтра залишу ще пару подряпин, щоб ти не сумнівався в моїх словах", - продовжилися загрози.

Віталій Ко під постом додав, що теж бачив авто зі спущеними колесами.

"Сьогодні вранці дві таких по дорозі в школу з дитиною бачив. У обох переднє ліве спущено. Спіймати і поламати руки. Ніякий це не АТОшнік", - написав він.

Крім того, на сторінці "Соломія Соломова" в Facebook, з'явився пост з аналогічною запискою і фото авто з пробитим колесом.

"Нашестя виродків, сьогоднішній ранок для багатьох київських автовласників почався з шиномонтажу. Ось такий новий масовий прикол - дайте UAH 500 на карту російського КІВІ-банку, і буде вам щастя", - написав власник авто.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення