У Києві кілька підлітків випробовували свої нерви на міцність, вистрибуючи перед потягом метро.
Діти падали під потяг, щоб той проїхав над ними. В результаті таких небезпечних ігор ніхто не постраждав.
Проте одна з жінок на пероні встигла кілька разів вдарити сумкою одного з хуліганів.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55