Як оформити кредит, щоб не почути відмову

Чути відмову неприємно в будь-якій ситуації, але вдвічі гірше отримати її тоді, коли конче потребуєш в грошах, а звернення до банку ні до чого не призвело. Оформлення банківської позики – справа не з приємних. Потрібно зібрати купу паперів, довести свою платоспроможність, витратити купу часу, а наприкінці усіх знущань можна все ж таки почути відмову. Трапитися таке може з різних причин:

  • за відсутності довідки про доходи;
  • за неможливості надати заставу або привести поручителя;
  • в разі, якщо рівень доходу не є достатнім на думку співробітника банку;
  • в разі відсутності офіційного працевлаштування;
  • з будь-яких інших причин.

В такому разі доведеться звертатися по допомогу до родичів чи знайомих, або вирішувати питання іншим чином.

В Україні існує безліч організацій, що видають гроші онлайн без відмов та зайвих питань – це мікрофінансові компанії. Тут не так прискіпливо ставляться до особи позичальника, тому видають гроші навіть тим, хто не є бажаним клієнтом банків.

Особливість швидких кредитів

Найбільша відмінність позики в МФО від банківської в тому, що відсотки за користування грошима тут нараховуються щоденно. Тому не варто брати гроші просто так – суму позики потрібно уважно розрахувати, щоб не платити зайвого. Швидкі кредити видаються на досить короткий період, тому, якщо вам потрібна велика сума на довготривалий ремонт чи вартісну покупку, простіше звернутися до банку.

З іншого боку, МФО – це майже єдина можливість взяти гроші, взагалі не сплачуючи відсотків за користування ними. Більшість таких сервісів надають безкоштовні позики клієнтам, що звернулися до них вперше. Це не благодійність, а продуманий маркетинговий хід: МФО таким чином залучає більшу кількість клієнтів, а позичальники мають змогу на власному прикладі ознайомитися з тонкощами роботи сервісу та вигідно вирішити свої фінансові питання.

Як отримати гроші в МФО

Всі мікрофінансові компанії працюють за одним сценарієм, тому скласти приблизний алгоритм досить легко. МФО переважно не мають фізичних офісів та працюють через інтернет, тому звернутися за допомогою можна з будь-якого куточка України. Для оформлення безвідмовного кредиту потрібно:

  • бути повнолітньою особою;
  • мати паспорт громадянина країни та код платника податків;
  • відкрити дебетову платіжну картку в будь-якому банку;
  • мати смартфон або інший пристрій з можливістю виходу в інтернет.

Щоб отримати кошти, потрібно перейти на сайт кредитного сервісу, наприклад, «Дінеро», визначити строк кредитування та потрібну суму. На сайті зазвичай розміщено кредитний онлайн-калькулятор. Скориставшись ним, можна до копійки розрахувати розмір майбутньої переплати та підібрати найприйнятніший варіант. Потім треба заповнити невеличку анкету та верифікувати платіжну банківську картку. Це означає, що доведеться зробити пробний платіж на 1-2 гривні, щоб довести, що картка дійсна та працює нормально.

Відправивши заявку, зачекайте декілька хвилин – після перевірки внесених відомостей кредит буде схвалено, а кошти надійдуть на банківську картку.

Стрічка новин
Всі новини
Розшук людей
Всі оголошення