Через нетверезого пішохода автобус з пасажирами врізався в огорожу.
Аварія сталась ввечері 24 січня у Львові на вулиці Володимира Великого.
Автобус з пасажирами врізався в огорожу через п'яного пішохода, який вирішив перейти дорогу на червоне світло.
У прес-службі поліції підтвердили, що чоловік перебігав дорогу у невстановленому місці.
Водій автобуса, вчасно зреагувавши, дивом на нього не наїхав.
Горе-пішохода патрульні поліцейські затримали.
18.06.26 | 17:38
18.06.26 | 16:18
14.06.26 | 23:55
14.06.26 | 20:00
12.06.26 | 20:55