Через нетверезого пішохода автобус з пасажирами врізався в огорожу.
Аварія сталась ввечері 24 січня у Львові на вулиці Володимира Великого.
Автобус з пасажирами врізався в огорожу через п'яного пішохода, який вирішив перейти дорогу на червоне світло.
У прес-службі поліції підтвердили, що чоловік перебігав дорогу у невстановленому місці.
Водій автобуса, вчасно зреагувавши, дивом на нього не наїхав.
Горе-пішохода патрульні поліцейські затримали.
06.06.26 | 20:17
06.06.26 | 16:22
05.06.26 | 19:00
05.06.26 | 18:21
04.06.26 | 21:51
04.06.26 | 21:39
02.06.26 | 19:00
02.06.26 | 17:50
01.06.26 | 17:00